Przejdź do menu Przejdź do treści

Targi Pracy 2023 – „Zostań architektem swojej kariery”

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów do udziału w Targi Pracy 2023 – „Zostań architektem swojej kariery”, które odbędą się w dniach 29-30 listopada 2023 w formie hybrydowej. W tym roku wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów uczelni wyższych. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami UKEN.

W ramach Targów przewidziano: 

 – wirtualny przegląd ponad 25 firm i instytucji z różnych branż (m.in. telekomunikacyjnej, edukacyjnej, IT, e-commerce, marketingowej, outsourcingowej, prawnej, administracji samorządowej i pozarządowej, wojskowej)

– 29.11 – webinary  na platformie MS Teams i 30.11 – certyfikowane warsztaty stacjonarne z przedstawicielami konkretnych firm, m.in. AON, Shell, ABB, No Fluff Jobs, Pracuj.pl, Animator i inni

– aktualne oferty pracy firm – wystawców

– FotoCV Point – miejsce, gdzie studenci i studentki mogą zrobić profesjonalne zdjęcie do CV/uzupełnienia profilu na LIn 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy odwiedzić stronę: targipracyup.up.krakow.pl/ i zapoznać się z ofertą wystawców – firm i instytucji.

Natomiast, aby dokonać zapisu na webinary i warsztaty z przedstawicielami firm, należy zapisać się pod konkretnym wydarzeniem w zakładce: https://targipracyup.up.krakow.pl/webinary-i-warsztaty-2023/.

Zapraszamy do dołączenia w wydarzeniu na fb: 

https://fb.me/e/upMxk35YB

Najnowsze Posty