Przejdź do menu Przejdź do treści

„10 spotkań, 10 psychologów” – psycholog jako statystyk

Studenckie Koło Naukowe Control UP działające w Instytucie Psychologii UKEN zaprasza serdecznie na kolejne spotkanie z cyklu ,,10 spotkań, 10 psychologów’’.
 
Tym razem naszym Gościem będzie Paweł Iwankowski – psycholog, założyciel firmy Pogotowie Statystyczne. Specjalizuje się w statystycznej analizie wyników badań naukowych, metodologii oraz psychometrii. Jest absolwentem Uniwersytetu SWPS w Sopocie z ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu metod statystycznych w biznesie z oprogramowaniem SAS, doktorant UJ. Wykładowca akademicki w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu.
 
Spotkanie składa się z dwóch części – dowiemy się o drodze kształcenia naszego Gościa, zdobytym doświadczeniu, plusach i minusach obranej drogi zawodowej, po czym będzie czas na dyskusję i zadawanie pytań.
 
Spotkanie jest darmowe, otwarte dla wszystkich zainteresowanych – dla osób studenckich z UKEN oraz innych uczelni. Nie musisz być członkinią/członkiem SKN Control UP, żeby uczestniczyć w wydarzeniu.
 
Termin: 23 listopada 2023 r.; godzina 15.00
Miejsce: Budynek główny Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej (dawniej Uniwersytet Pedagogiczny), ul. Podchorążych 2, sala 244, II piętro
 
Zapraszamy!

Najnowsze Posty