Przejdź do menu Przejdź do treści

Studia Podyplomowe

Diagnoza i terapia psychologiczno-pedagogiczna

Charakterystyka studiów: Studia mają charakter kwalifikacyjny. Dają przygotowanie w zakresie prowadzenia zajęć terapeutyczno-korekcyjnych, reedukacyjnych, na terenie na terenie szkół i innych placówek oświatowych.

Dla kogo są przeznaczone studia: Studia organizuje się z myślą o osobach, które chciałyby uzyskać przygotowanie do pracy z dziećmi i młodzieżą, która nie radzi sobie z realizacją programów nauczania szkolnego w szkołach masowych i specjalnych.

Opłata za semestr: 1600 PLN
Czas trwania studiów: 3 semestry

Socjoterapia

Charakterystyka studiów: Studia mają charakter kwalifikacyjny. Dają pełne przygotowanie do organizowania grup i prowadzenia samodzielnych zajęć socjoterapeutycznych z dziećmi i młodzieżą ujawniającą zaburzenia zachowania, w różnego typu placówkach oświatowych.

Dla kogo są przeznaczone studia: Studia organizuje się z myślą o osobach, które chciałyby uzyskać przygotowanie do stosowania różnych form socjoterapii, pomocnych w rozwiązywaniu adaptacyjnych problemów dzieci i młodzieży oraz doskonalić swoje umiejętności interpersonalne i psychoedukacyjne.

Opłata za semestr: 1600 PLN
Czas trwania studiów: 3 semestry

Najnowsze Posty